O firmie Safe Work Team

Good health is good business
img

Safe Work Team

Good health is good business


BHP - PIERWSZA POMOC - KURS BHP

W ramach świadczonych przez nas usług BHP organizujemy kursy pierwszej pomocy. Zapewniamy indywidualne i elastyczne podejście do każdego Klienta. Uwzględniamy oczekiwania i specyfikację firmy, z jaką pracujemy. Zapewniamy wysoką jakość kursu BHP oraz terminowość, także przystępna cena naszych usług Państwa nie zawiedzie.


Bezpieczeństwo w Państwa firmie jest dla nas priorytetem!

Prowadzimy stałą współpracę z wieloma firmami z różnych branż, dzięki czemu posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do pełnienie obowiązków służby BHP na zasadzie outsourcingu. Kurs BHP jest w pełni dostosowany do potrzeb danej firmy. Nasza współpraca z klientem opiera się na uczciwości i zaufaniu.


Działamy w myśl zasady – Good healt is good business!

Pierwsza pomoc - misja kursu BHP

Pasjonujemy się realizacją zadań służby BHP – dzięki temu staramy się optymalnie przedstawiać wymagania, potrzeby i obowiązki związane z bezpieczeństwem pracy w środowisku pracy. Sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego, przeprowadzamy postępowania mające na celu ustalić okoliczności przyczyny wypadków w pracy (także w drodze do pracy lub z pracy), sporządzamy dokumentację powypadkową, zajmujemy się doradztwem w zakresie profilaktyki wypadkowej. Pomagamy w realizacji nakazów i wystąpień wydanych przez Państwową Inspekcję Pracy.

Doświadczenie kadry kursu BHP

Doświadczenie i wykształcenie naszej kadry posiadającej szereg ukończonych specjalistycznych szkoleń, kursów i seminariów zawodowych, pozwala na profesjonalne realizowanie powierzonych nam zleceń, w tym przeprowadzanie kursu BHP. Posiadamy wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, kwalifikacje pedagogiczne, uprawnienia audytorów ds. BHP, wiedzę związaną z zarządzaniem przedsiębiorstwami i zasobami pracowniczymi oraz wiele innych specjalizacji, które realizujemy jako odrębne filary działalności. Posiadamy uprawnienia ratowników oraz ratowników medyczny i wiele, wiele innych. Szeroki zakres wiedzy pozwala nam na lepsze zrozumienie potrzeb firm i świadczenie naszych usług BHP w najwyższej jakości.


logo

Chcemy naszym Klientom ułatwiać funkcjonowanie w realiach wolnorynkowych, gdzie sprostać trzeba zarówno przeciwnościom gospodarczym, jak i wyzwaniom związanym z potrzebą nieustannego dostosowywania się do zmieniających się uwarunkowań prawnych oraz potrzebą nieustannego podnoszenia kwalifikacji personelu pracowniczego. Rozumiemy dosłownie pojęcie „bezpieczeństwo pracy”, dlatego staramy się służyć wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami w celu poprawy bezpieczeństwa środowiska pracy, wskazujemy obszary newralgiczne, co skutecznie przyczynić się może do osiągania lepszych efektów ekonomicznych przedsiębiorstw oraz zabezpieczać przedsiębiorstwa i pracowników przed tragicznymi zdarzeniami losowymi.

Będzie nam bardzo miło powitać Cię w gronie naszych Klientów.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!